Autoři

Sofie Králová

Sofie je mladá aktivní žena se smyslem pro rodinu a partnerský vztah. Přesto, že jí ještě nebylo ani 30 let, zažila již v životě a zejména v partnerských vztazích spoustu velkých dramat.

Její první partner, "pravá životní láska" jak sama říká, jí zemřel při autonehodě, když jí bylo čerstvých dvacet let.

Když v sobě po nějaké době našla novou životní sílu a schopnost opravdu milovat, objevil se Tomáš, ženatý nadřízený v její práci.

Se Sofií si postupně vytvořil paralelní vztah a její představu o mužích a jejich přístupu k partnerským vztahům navždy změnil.

Tomáš Kristl

Tomáš je ve svých 33 letech typický prototyp mladého podnikatele. Věří sám v sebe a ve vlastní schopnosti. Rád má věci pod kontrolou, a vše musí klapat tak nějak podle jeho představ. Trpí nedostatkem času, a touhou dosáhnout velkých cílů.

Tomáš je rozvedený. Svou ženu si vzal po sedmileté známosti ve svých 25 letech. Manželství vydrželo dalších sedm let a Tomáš má s bývalou ženou pětiletou dceru.

Manželství se rozpadlo vinou Tomáše. Byl své ženě nevěrný, a postupně si vytvořil paralelní vztah s druhou ženou - Sofií. S tou má další dceru, která se narodila ještě za doby Tomášova manželství.


Knihou chceme čtenářky a čtenáře přimět k zamyšlení nad jejich vlastními partnerskými vztahy. Ať již dnes žijete ve šťastném manželství, nebo jste právě součástí milostného trojúhelníku, je nejdůležitější věcí vaše budoucnost. Vaše bezstarostná budoucnost. A to je ten hlavní důvod, proč jsme se rozhodli napsat tuto knihu.

Na téma nevěry, milostných trojúhelníků a problematiky v partnerských vztazích bylo napsáno již mnoho knih. Většina autorů těchto knih jsou odborníci, psychologové a sexuologové. V jejich knihách se dočtete zejména o příčinách, následcích a možných řešeních nevěry a partnerských krizí.

Naše kniha je v mnoha ohledech jiná. Nejsme odborníci, psychologové ani sexuologové. Jsme lidé, kteří nevěru, milostný trojúhelník a paralelní vztah v nedávné době osobně prožili. Knihou se čtenářkám a čtenářům snažíme přiblížit různé osobní pohledy, emoce a prožitky dospělých lidí zapletených v milostném trojúhelníku. A to jak pohledy vlastní, tak pohledy jiných lidí.

Naším cílem není hledání příčin nevěry, ani poukazování na muže, manželky nebo milenky jako na viníky partnerské krize. Naším cílem je ukázat čtenáři nevěru takříkajíc v plné nahotě a ze všech úhlů pohledu.

Dnešní velmi populární bagatelizování nevěry totiž není podle nás vůbec na místě. Dlouhodobá nevěra, nebo chcete-li paralelní vztah, ve svém důsledku přináší spíše více bolesti, zklamání, výčitek a strachu než čehokoliv jiného. A je přitom úplně jedno, na kterém vrcholu milostného trojúhelníku se ocitnete.

Nechceme propagovat nevěru. Naopak, chceme vás varovat před jejími důsledky. Na těchto příbězích vám chceme ukázat, jak destruktivní a emočně náročná je nevěra pro každého, kdo se v milostném trojúhelníku ocitne, a jak složitá a bolestivá je cesta ven z takového trojúhelníku.Přímo od nakladatele

Vždy skladem